Rezervace
Rezervace
phone email contact
Česky Česky Restaurace U Mecenáše Menu
FacebookInstagramFoursquareTripadvisorYelpPinterestTwitterYoutube

Skupiny & Svatby

Naše nabídka pro skupiny

Restaurace nabízí několik možností skupinových rezervací a exklusivity prostor. Gotické sklepy, s kapacitou až 100 hostů, nabízí atmosféru 800 let nedotčených kamenných kleneb. Sklepy nabízí posezení u kulatých stolů až pro 12 hostů nebo vytvoření společné „tabule“ v přední části sklepů s denním světlem. V obou částech je možnost velkoformátové projekce, živých přenosů, kvalitního audio přenosu a také živých vystoupení.

Rakousko-uherský salonek nabízí soukromí a posezení v původních lavicích až pro 36 hostů. Vybavení salonku je z období slavné éry rakousko-uherské monarchie.

skupinové menu

Naše nabídka pro skupiny

Svatební hostina U Mecenáše

Gotické sklepy jsou svou atmosférou ideálním místem pro Vaši svatební hostinu. Moc rádi pro Vás připravíme svatební menu, dekorace a doplňkové služby pro nezapomenutelný zážitek z Vaší životní události. Máme radost z každé pozitivní zpětné vazby od našich svatebčanů.
@foto: Pepa Horák

Svatební hostina U Mecenáše

Rauty

Rautovou nabídku považujeme za nejhodnotnější formu pohoštění našich skupinových zákazníků. U rautu se lidé potkávají, vzájemně komunikují, cítí se uvolněně a při tom mají možnost vyzkoušet široký výběr z našich chutných jídel. Celkový zážitek z rautové hostiny si naši hosté dlouho pamatují a velmi rádi se vracejí.

Rauty

Velkoformátová video projekce, audio technika, živé přenosy

Možnost projekce a živého satelitního, případně terestriálního přenosu, nabízí 2 synchronizované videoprojektory a 2 širokoúhlá plátna. Ať již se jedná o školení, prezentaci, sdílení společných zážitků nebo sledování fotbalového zápasu, jsme připraveni Vás u toho pohostit výborným jídlem, pivem a vínem. Multiroom audio systém od firmy Denon, reproduktory Bowers and Wilkins a možnost výběru hudby na přání nabízí v kamenných klenbách gotických sklepů krásný akustický zážitek. Na Vaše přání rádi zabezpečíme živé představení, jazz, folk, rock-pop, klasiku a také středověkou hudbu.

Velkoformátová video projekce, audio technika, živé přenosy
Tripadvisor 2019Tripadvisor 2018
FacebookInstagramFoursquareTripadvisorYelpPinterestTwitterYoutube
© U Mecenáše, Provozovatel: JV GASTRO PRAHA, s.r.o., Malostranské náměstí 261/10, Malá Strana, 118 00 Praha 1, IČO: 25608568, C 54457 vedená u Městského soudu v Praze
Tvorba www stránek People For Net a.s.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Souhlasím Další informace